Domek do wynajęcia Zakopane. Zimowa stolica Polski czeka na Ciebie!

Domek do wynajęcia Zakopane. Zimowa stolica Polski czeka na Ciebie!

Dzisiejsza pogoda za oknem oznacza tylko jedno. Lato zmierza już ku końcowi i zaczyna ustępować miejsca jesieni. Wiele osób uważa, że to właśnie o tej porze roku polskie góry są najpiękniejsze. Szczyty i korony drzew, podobnie jak pagórki, zaczynają zmieniać kolor na złoty i pozostałe piękne odcienie jesieni. Taka pora roku ze względu na zmniejszoną ilość turystów sprawia, że niejedna osoba pokusi się o niewielki domek do wynajęcia w naszych pięknych, polskich górach.

Dlaczego warto jest wynajmować domek w górach?

Jeśli w najbliższych tygodniach planujesz wziąć urlop i wyjechać na zasłużone, nieco spóźnione wakacje to jest to odpowiedni moment na zdecydowanie się na domek do wynajęcia Zakopane. Nic tak doskonale nie oddaje klimatu panującego w małopolskich górach jak właśnie drewniane domki, które urzekają nas swoimi wnętrzami. W takim miejscu z pewnością uda Ci się oderwać od codziennych problemów i zmartwień. Pobyt w takim domku, bez względu na porę roku,  będzie niezapomnianą przygodą.

Taki domek do wynajęcia daje Ci, jako turyście, znacznie więcej możliwości i swobody. Nie musisz wcześnie wstawać, aby załapać się na hotelowe śniadanie, ani tym bardziej nie musisz z nikim dzielić kuchni i miejsca w lodówce. Domek do wynajęcia Zakopane, to zatem świetne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi, grupy znajomych, zakochanych par, albo samotnych osób, chcących spędzić końcówkę lata w górach.

Domek do wynajęcia Zakopane i okoliczne atrakcje

Decydując się na domek do wynajęcia Zakopane warto jest zastanowić się nad kwestią zobaczenia okolicznych atrakcji turystycznych. Większość osób, które wynajmują domki decyduje się na chodzenie po górach i cieszenie się ciszą na szlakach. Najpopularniejsze z nich prowadzą na Giewont i Morskie Oko. Warto jednak nie poprzestawać na najpopularniejszych miejscach. Wybierając mniej popularne szlaki możemy cieszyć się pięknem gór w samotności. Trudno jednak przez cały wyjazd chodzić wyłącznie po górskich szlakach, skoro okolice zimowej stolicy Polski zachęcają nas wieloma, innymi atrakcjami.

Jeżeli chodzi o okoliczne atrakcje turystyczne, to do wyboru mamy popularne Krupówki, gdzie możemy kupić wiele ciekawych pamiątek. Alternatywą będzie Gubałówka, z której roztacza się piękna panorama naszych Tatr. Będąc w Zakopanem warto także zobaczyć Wielką Krokiew, na której w zimę odbywają się skoki narciarskie. Jeśli szukasz atrakcji, które zaciekawią dzieci – to warto wybrać się do egzotycznej Papugarnii w Zakopanem, albo do Parku Iluzji, czy Domu do Góry Nogami. Atrakcje te spodobają się nawet osobom dorosłym.

Dodaj komentarz